• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• W piątek 24 czerwca na hali OSiR odbyły się apele z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022

O godzinie 9.00 dla klas I-VI i o godz. 11.00 dla klasy VII-VIII.

Mottem uroczystości były słowa Marka Twaina „ Odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj…”

Padło wiele słów gratulacji dla uczniów wyróżniających się w nauce, ale też i uczniów osiągających sukcesy sportowe ( to był rekordowy rok pod względem medali w historii sportu szkolnego! ).

Były też słowa podziękowań dla wychowawców i nauczycieli (szczególnie tych, którzy odchodzili na wysłużoną emeryturę) oraz rodziców, którzy wspierali szkołę w jej działalności.

Wzruszające momenty już za nami, teraz życzymy Wszystkim udanego wypoczynku, a naszym absolwentom powodzenia w nowych szkołach.