• Dożywianie uczniów

• UWAGA

Opłaty za dożywianie dzieci dokonywane są  tylko i  wyłącznie na rachunek bankowy:

BGŻ BNP Paribas

20 2030 0045 1110 0000 0112 5430

w tytule przelewu proszę podać: imię i nazwisko dziecka, klasa, rodzaj posiłku

1. Rodzice, którzy będą chcieli, aby ich dzieci jadły posiłki w szkole proszeni są o  wypełnienie deklaracji i dostarczenie do sekretariatu.

2. Koszt  posiłków (rok szkolny 2023/2024) :

1. zupy /koszt za 1 dzień 3,29 zł

2. II dania/ koszt za 1 dzień 9,03 zł

3. pełnego obiadu/ koszt za 1 dzień 10,08 zł

3. Przelewu należy dokonać w terminie:* od 1 do 5-tego dnia następnego miesiąca następującego po dożywianiu:

- za wrzesień – od 01 do 05 października

- za październik – od 01 do 05 listopada

- za listopad – do 01 do 05 grudnia

- za styczeń – od 01do 05 lutego

- za luty – od 01 do 05 marca

- za marzec – od 01 do 05 kwietnia

- za kwiecień – od 01 do 05 maja

- za maj – od 01 do 05 czerwca

* do 15 - stego dnia miesiąca:

- za grudzień – do 15 grudnia

- za czerwiec – do 15 czerwca

4. Karteczkę na dożywianie odbierają dzieci:

- gr.”0” i kl I-III u wychowawcy,

- kl. IV-VIII w sekretariacie szkoły.

5. Nieobecność dziecka w szkole można zgłaszać telefonicznie w danym dniu do godz. 10:00. Na podstawie takiego zgłoszenia mogą być dokonywane odliczenia. W przypadku braku zgłoszenia – odliczeń nie ma.

6. Koszt posiłków za dany miesiąc będzie podawany do wiadomości poprzez dziennik elektroniczny Librus w ostatni dzień roboczy miesiąca.

7. W szczególnie uzasadnionych przypadkach, gdy uczeń albo dziecko nie spełnia wymagań (nie kwalifikuje się do świadczeń z pomocy społecznej) a   wyraża chęć zjedzenia posiłku, dyrektor szkoły informuje ośrodek pomocy społecznej, właściwy ze względu na miejsce zamieszkania ucznia lub dziecka, o  potrzebie udzielenia pomocy w formie posiłku.

Liczba dzieci i uczniów, którym udzielono pomocy, nie może przekroczyć 20% liczby uczniów i  dzieci otrzymujących posiłek w szkołach i przedszkolach na terenie gminy w  poprzednim miesiącu kalendarzowym, a w miesiącu wrześniu tej liczby z miesiąca czerwca.

/-/ Małgorzata Jasion

Deklaracja_korzystania_z_dozywiania(1)(1).docx